Management

 

Patrick Sturkenboom
General Manager
patrick.sturkenboom@fisherfarma.com

Arie Timmer
Hoofd Administratie
arie.timmer@fisherfarma.com

Erna Koopman
Manager Regulatory Affairs
erna.koopman@fisherfarma.com

Jonathan Visser
Manager Qulity
jonathan.visser@fisherfarma.com

Jacqueline Vallenduuk
Hoofd Productie & Logistiek
jacqueline.vallenduuk@fisherfarma.com

Maarten Kamphuis
Manager Business Development
maarten.kamphuis@fisherfarma.com

Sabine Tukker
Sales & Purchase Manager
sabine.tukker@fisherfarma.com

Bram van Logten
Manager Operations Pharmachim
bram.van.logten@fisherfarma.com